Rękawiczki jednorazowe wysokiej jakości

Każdego dnia mnóstwo osób sięga po rękawiczki jednorazowe. Na rynku można więc znaleźć rękawiczki jednorazowe, które przydają się w bardzo różnych branżach oraz takie, które można wykorzystać również w warunkach domowych.

Jakie rękawiczki jednorazowe można kupić?

Rękawiczki jednorazowe to obowiązkowe wyposażenie szpitali, laboratoriów, przychodni. Po jednorazowe rękawiczki sięgają jednak nie tylko pracownicy służby zdrowia. Jednorazowe rękawiczki chronią nie tylko ręce, ale także dotykane przedmioty. Jednorazowe rękawiczki stanowią więc wyposażenie placówek gastronomicznych i zakładów przetwórstwa żywności.

Rękawiczki foliowe znajdziemy też na samoobsługowych stoiskach z pieczywem, owocami i warzywami. Rękawiczki foliowe używane są także na stacjach benzynowych. Podajnik, który zawiera rękawiczki foliowe znajduje się przy każdym dystrybutorze paliwa.

Jakie foliowe rękawiczki kupić?

Rękawiczki jednorazowe foliowe powinny być oczywiście wysokiej jakości. Te rękawiczki jednorazowe foliowe, które będą używane w restauracjach i sklepach muszą posiadać atest Państwowego Zakładu Higieny, który potwierdza, że rękawiczki jednorazowe foliowe mogą mieć kontakt z żywnością.

W sprzedaży dostępne są nie tylko rękawiczki jednorazowe foliowe. Można kupić również jednorazowe rękawiczki nitrylowe. Mimo że rękawiczki foliowe używane są przez bardzo krótki czas, to są bardzo wytrzymałe. Do wykonania jednorazowych rękawiczek foliowych wykorzystywana jest folia HDPE, która odznacza się dużą gęstością.